ABD İç Güvenlik Bakanlığında İstifalar Devam Ediyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın İç Güvenlik Bakanlığında (DHS) yaptığı üst düzey operasyon sonuç vermeye devam ediyor.

10.04.2019 09:44, 1 yıl önce eklendi.
ABD İç Güvenlik Bakanlığında İstifalar Devam Ediyor

ABD İç Güvenlik Bakanı Kirstjen Nielsen'in, sınırda kaçak göçmen sıkıntısı yüzünden istifasını açıklamasından sonra teknik olarak yerine geçmesi gereken Claire Grady de istifasını verdi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın İç Güvenlik Bakanlığında (DHS) yaptığı üst düzey operasyon sonuç vermeye devam ediyor. İç Güvenlik Bakanı Kirstjen Nielsen'in, sınırda kaçak göçmen sıkıntısı yüzünden istifa etmesinin ardından teknik olarak yerine geçmesi gereken Claire Grady de istifasını verdi. Grady'nin istifasını Trump'ın teammülleri ihlal ederek kendisinin yerine Gümrük ve Sınır Koruma Başkanı Kevin McAleenan'ı İç Güvenlik Bakanlığı görevine getirmesi yüzünden verdiği bildirildi.

Grady, Savunma ve İç Güvenlik Bölümlerinde 28 yıldan fazla deneyime sahip üst düzey memurdu. Henüz net olarak açıklanmasa da Gizli Servis Müdürü Randolph Alles'in da istifa etti bilgileri geliyor.

Anahtar Kelimeler: ABDDonald Trump

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat