Meram Ali Yaman ‘da Çanakkale Şehitleri Anıldı.

Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü Meram Ali Yaman İlk ve Ortaokulunda coşkuyla kutlandı.

19.03.2019 12:09, 4 ay önce eklendi.
Meram Ali Yaman ‘da Çanakkale Şehitleri Anıldı.

Meram Ali Yaman İlk ve Ortaokulunda Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı dolayısıyla düzenlenen program,Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.Okul Müdürü İsmail Dinç yaptığı açılış konuşmasında’’Çanakkale inançtır,Çanakkale cesarettir,Çanakkale Türk’ün imkansızı dünyaya haykırdığı yerdir.’’diyerek Çanakkale ruhunun yaşatılması gerektiğini dile getirdi.

Programda Çanakkale ruhunu yansıtan şiirler okunurken, öğrencilerin kısa canlandırmaları da sergilendi. Anasınıfı öğrencilerinin bayrak gösterileri ile devam eden programda, İstiklal Marşı’nı güzel okuma yarışmasında Meram Ali Yaman İlk ve Ortaokulunu ilçede temsil eden öğrencilere tablet hediye edildi.

Programın sonunda ise katılımcılara ve öğrencilere Çanakkale ruhunu yaşatmak adına Okulun öğretmenleri Yavuz Akın ve Erkan Kılınç tarafından organize edilen üzüm hoşafı ve ekmek ikramı edildi.  

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu