18 Mart Sabahı Sultan Selim Camii’nde Şehitlerimize Dua Edildi

"18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitlerini Anma Günü" münasebetiyle Konya İl Müftülüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi organizasyonu

18.03.2019 15:13, 8 ay önce eklendi.
18 Mart Sabahı Sultan Selim Camii’nde Şehitlerimize Dua Edildi

ile Sultan Selim Camii’nde “Sabah Namazı Buluşması” etkinliği düzenlendi.

Programa, Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız,  Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kara, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar, bazı protokol üyeleri, Meram İlçe Müftüsü Sabri Kütükçü, Karatay İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, vaizler, din görevliler, ve vatandaşlar katıldı.

Din görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti başlayan etkinlik programı, sabah namazının kılınmasının ardından yerini tesbihata bıraktı. Cemaatin de katılımıyla manevi atmosferin arttığı sesli tesbihatın ardından İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Kur’an kursu, din görevlileri ve vatandaşlar tarafından okunan 15000 hatmin duası yaptı.

Çanakkale şehitlerimiz başta olmak üzere, vatan müdafaası için canları hiçe sayarak şehadete erişmiş tüm kardeşlerimize, 15 Temmuz şehitlerimize, Yeni Zelanda katliamı, Doğu Türkistan, Filistin, Mısır, Suriye ve Din-i Mübin-i İslam’ı payidar kılmak için canlarını feda eden tüm şehitlerimiz için eller semaya açıldı.

 

Anahtar Kelimeler: 18MartÇanakkaleCami

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu