Vural; "Konya Turizmde Hak Ettiği Yapıya Kavuşturulacaktır."

Bağımsız Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Vural,

17.03.2019 12:10, 5 ay önce eklendi.
Vural; Konya Turizmde Hak Ettiği Yapıya Kavuşturulacaktır.
Bağımsız Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Vural, Konya'nın turizmde gelişmesi ve hak ettiği yapıya kavuşturulması için elinden geleni yapacağını söyledi.
Bağımsız Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Vural Konya'yı turizmde hak ettiği yapıya kavuşturacağını belirterek, "Şehrimizde Büyükşehir belediye başkanı seçilirsem turizmde yeni bir çağ aşacağız. Özellikle İnanç turizminin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. İslam dünyasında ö çalışmalar yaparak, bir canlılık sağlayacağız. 'Bir Başkent, her zaman Başkenttir' ilkesi ile yola çıkarak Selçukluların başkenti olan Konya'mızı Selçuklu Devletiyle özleştirerek hayata geçireceğimiz projelerimizle yeniden hayat bulduracağız. turizm sektörünün canlandırılması için uluslararası yatırımcıları şehrimize davet ederek, onların yatırım yapmaları konusunda çalışmalar yapacağız. Dünyanın dikkatini Konya'mıza çekerek, turizmde yatırımlar yapılmasını ve var olan potansiyelinin yeterince değerlendirilmesini sağlayacağız. Diğer taraftan ülkemizin, şehrimizin ve dünya genelindeki turizm seyahat  acenteleriyle diyaloga  geçerek, pazar noktasında bir hareket sağlayacağız" dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu