Hasan Angı’dan Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

13.03.2019 20:17, 6 ay önce eklendi.
Hasan Angı’dan Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Başkan Angı, doktor ve sağlık çalışanlarının gecesini gündüzüne katıp insan sağlığı görevi yaptığını hatırlatarak, "İnsanların sağlığı için çalışan, emek veren ve bu fedakârlığı bir ömür boyunca devam ettiren doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Doktorlarımız ve diğer sağlık personellerimiz, çoğu zaman kendi hayatlarından bile ödün vererek çalışmaktadırlar. Sağlık çalışanlarımız, insanları sağlığına kavuşturmak için büyük bir çaba sarf ediyorlar. Vatandaşlarımızın da bunu dikkate alıp, bu kutsal görevi bir ömür boyu devam ettiren doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza karşı daha anlayışlı olmaları, empati kurarak onları da anlamaları gerekir" dedi.

AK Parti iktidarlarının sağlık sektörüne özellikle önem verdiğinin altını çizen Angı, "Bu alanda çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmeye de devam edeceğiz. Çünkü sağlık alanında yaptığımız, yapacağımız işler, gelişmişlik düzeyimizi de daha net ortaya koyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin Tıp Bayramı'nı bir kez daha canı gönülden kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: 14MartKonyahasan angıkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu