Yiğit: Kandiller birlik ve beraberliğimize vesile olsun

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, yayınladığı kandil mesajı ile Meramlıların,

07.03.2019 15:28, 6 ay önce eklendi.
Yiğit: Kandiller birlik ve beraberliğimize vesile olsun
 Konyalıların, ülkemizin ve bütün İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik etti...İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’nin tüm İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.


Yiğit, Regaib Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda, “Bütün İslam aleminin heyecan ve sevinçle beklediği mübarek üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kandil günleri, yaratanla olan bağımızı yeniden gözden geçirmemiz, onun şefaat ve merhametinden nasiplenmek için önemli fırsatlardır. Bu manevi iklim havasını fırsat bilerek, aramızdaki dargınlık ve küskünlükleri kaldırmalı, çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Diliyoruz ki kandiller, sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine vesile olsun” dedi.

Bu gece kutlayacağımız Regaib Kandili’nin, mağfiret ve bereket ikliminin oluşmasına, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olması temennisinde bulunan Yiğit, “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Meramlı ve Konyalı hemşerilerimiz ile İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik eder, ülkemiz, milletimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlar getirmesini dilerim” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu