CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Yılmaz’dan destek ziyaretleri

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak

04.03.2019 21:24, 6 ay önce eklendi.
CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Yılmaz’dan destek ziyaretleri

seçimler öncesi partisinin adaylarına destek olmak amacıyla Konya’yı ziyaret etti.

 

Karapınar ve Ereğli’de düzenlenen gençlik buluşmalarına katılan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, “Konya’da bu dönem çok farklı bir siyasi iklim var. Anadolu’nun kadim başkenti olan Konya, ekonomik ve sosyal anlamda eski günlerini arıyor. CHP’nin derman belediyeciliği ile Konya halkını buluşturmak en büyük arzumuzdur. Bunun içinde partimizin Konya’daki belediye başkan adaylarına destek ziyaretinde bulunuyoruz. Gençlik olarak Konya’da seçimleri partimizin kazanması noktasında elimizden gelen katkıyı vermeye devam edeceğiz.” dedi.

İşsizliğin gençler arasında en büyük problemlerden biri olduğunu dile getiren Yılmaz, “Karapınar ve Ereğli gibi tarım ve hayvancılık ağırlıklı yerler, izlenen yanlış politikaların sonucunu ağır bir şekilde yaşıyor. Bu yanlışlar gençlere işsizlik olarak geri dönüyor ve kente göçler yaşanıyor. Uygulayacağımız teşvik programları ile tarım ve hayvancılıkta bu toprakları yeniden marka hale dönüştürerek, işsizliği ve göçleri engelleyeceğiz.”

Karapınar’da Belediyeyi Alacağız

Karapınar Belediye Başkan Adayı Kamil Bülbül Okuyucu, Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz’a ilçelerine yaptığı ziyaret için teşekkür ederek, “Genel merkezimizin ilçemizi ve gençlerini bu derece önemsemesi bizleri gururlandırdı. Tabi ki burada Kadın ve Gençlik Kollarımızın çalışmalarımıza katkıları çok önemlidir. Bu seçimi kazanacaksak, onların katkısı büyük olacaktır. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 31 Mart günü Karapınarlı hemşerilerimizin teveccühü ile inşallah Karapınar Belediyesini kazanarak ilçemizi kalkınmış bir ilçe yapacağız” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu