Konya Spor Lisesi’nden büyük başarı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen okullararası Gençler Futbol Yarı Final müsabakaları

14.02.2019 11:48, 5 ay önce eklendi.
Konya Spor Lisesi’nden büyük başarı

Antalya’da yapıldı. Müsabakalarda  Konya’yı temsilen Konya Spor Lisesi yer aldı. Oynadığı maçlarda başarılı sonuçlara imza atan Konya Spor Lisesi futbolcuları adlarını final grubuna yazdırmayı başardı.

İl şampiyonu olarak ilk olarak Karaman’da yapılan grup müsabakalarına katılan Konya Spor Lisesi burada  büyük bir başarıya imza atarak yarı finale yükseldi. 

Antalya'da düzenlenen Okullararası Genç Erkekler Futbol Türkiye Yarı Final müsabakalarında Konya’yı temsil eden Konya Spor Lisesi şampiyon oldu. Yarı finalde Nazilli MTA Lisesi’ni 2-0 yenerek finale yükselen Konya Spor Lisesi, Finalde Mersin temsilcisi Tarsus Toros Lisesi’ni 2-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

TÜRKİYE FİNALLERİ KUŞADASI’NDA

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen okullararası  Genç Erkekler Futbol Türkiye  Final müsabakaları Aydın Kuşadası’nda oynanacak. Müsabakalar 26 Şubat-3 Mart tarihleri arasında 8 takımın katılımı ile gerçekleşecek.

DUDU: ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

Konya Spor Lisesi Okul Müdürü Veysel DUDU, yakalanan başarıdan dolayı gururlu ve mutlu olduklarını ifade ederek: “  Türkiye Şampiyonasında Konya Spor Lisesi olarak finale yükseldiğimiz için gururlu ve mutluyuz. Bu başarıyı bizlere yaşatan Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Hakan ÜNAL, Necati TONGARLAK ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Kendileri ile gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyorum. Amacımız Konya’mızı en iyi şekilde temsil  ederek derece ile Kuşadası’ndan dönmek” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: spor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa