Sosyal Ağ Destekli Loco Şirketler İçin İdeal Bir Çözüm Ortağı

Anlık konum takibi uygulaması Loco, personelinin lokasyonunu izlemek isteyen şirketler için ideal bir çözüm oluyor.

13.02.2019 20:26, 2 yıl önce eklendi.
Sosyal Ağ Destekli Loco Şirketler İçin İdeal Bir Çözüm Ortağı

Uygulama, takip etmek istenilen personelin nerede olduğunu, nereye doğru yürüdüğünü hangi lokasyonda kaç dakika kaldığını canlı olarak harita üzerinde görme şansı veriyor.

 

Ortadoğu ve Doğu Avrupa'da 50 bin kullanıcısı bulunan anlık konum takibi uygulaması Loco, şirketler için ideal bir çözüm ortağı oluyor. Şirketlerin takip etmek istedikleri personelin konumlarını göstermekle kalmayan Loco, takip etmek istenilen kişinin son 24 saat içinde hangi yerlerde kaç dakika boyunca kaldığını da gösteriyor.

Yapılan açıklamada; şirket personellerin geri bildirimlerini değerlendirerek konum algoritmasından çıkan bilgileri sosyal ağların yardımıyla değerlendiren uygulama, "Şu konumda 3 saat geçirdi" yerine "Şu isimli mekanda 3 saat geçirdi" şeklinde oldukça isabetli bilgi verebiliyor. Loco’nun bu kadar kontrollü geri bildirim yapmasının sebebi de bireylerin harita üzerinde hareketlerini ya da yolculuğunu canlı olarak gösterebilmesinden kaynaklanıyor.

Anahtar Kelimeler: Sosyal AğLoco

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat