Berberler Sıra Gecesinde Buluştu

Konya Berberler ve Kuaförler Odası, birlik ve beraberlik temasıyla sıra gecesi düzenledi.

10.02.2019 22:48, 9 ay önce eklendi.
Berberler Sıra Gecesinde Buluştu

Konya Berberler ve Kuaförler Odası tarafından bir restauranta düzenlenen etkinliğe şehir dışından gelen birçok oda başkanının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, Konya’nın gelişimine katkı sağlamak adına bu tarz etkinlilerin önemli olduğunu vurguladı ve emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

“KONYA TAKİP EDİLEN BİR İL”

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak da birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, kuaförlerin ve berberlerin her koşulda mesleklerine sahip çıktıklarını belirtti. Karabacak, “Berberlerimiz, kuaförlerimiz ve güzellik uzmanlarımız sürekli etkinliklerle kendi. mesleklerine sahip çıkıyo.r ve ciddi çaba sarf ediyorlar. Bizlerde yaptığımız bir takım çalışmalarla Konya’yı ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Konya takip edilen bir il ve Konya sizler sayesinde takip ediliyor” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu