Bağımsız Aday Çat Sahada

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

03.02.2019 19:03, 7 ay önce eklendi.
Bağımsız Aday Çat Sahada

Beraberinde AK Parti eski İlçe Başkanları Sadettin Kuyucak, Abdulkadir Arslan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri Yusuf Arıcıoğlu ve Mümin Kutun ile birlikte Oto Sanayi ve Marangozlar Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat 31 Mart Mahalli idareler seçimleri için esnaflardan destek istedi.Oto ve Marangozlar sanayi sitesi ziyaretlerinde esnaflar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Bağımsız Belediye Başkan adayı Çat; “Belediye başkanlığımız döneminde görev süremiz boyunca amacımız doğup büyüdüğümüz bu güzel şehre ve değerli hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet etmek olmuştur. Bugün geldiğimiz nokta da yapmış olduğumuz ziyaretlerde görüyorum ki hemşerilerimizin bize karşı gösterdiği yakın ilgi ve alaka gönüllerde hoş bir seda bıraktığımızın açık bir göstergesidir” dedi.“Kaldığımız yerden hizmete devam etmek adına halkımızdan yeni dönem için bir kez daha destek istiyoruz” diyen Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan adayı Çat, “Hemşerilerimizin canı gönülden desteğini görmek bizi son derece memnun etmektedir. Bizleri büyük bir sevgi ile kucaklayan hemşerilerime ben de aynı şekilde canı gönülden teşekkür ediyorum. Yürekten inanıyorum ki hemşerilerimizin teveccühü ile bu seçimi kazanacağız ve birlikte başaracağız” dedi.Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Oto Sanayi ve Marangozlar Sanayi Sitesi esnafları da Bağımsız aday Abdulkadir Çat’a seçim çalışmalarında başarılar dilediler.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu