Yunak Müftülüğünden Haydi Çocuklar Camiye etkinliği

Yunak Müftülüğünün ilçedeki Gençlik Merkezinde düzenlediği Haydi Çocuklar Camiye etkinliğine

03.02.2019 18:56, 7 ay önce eklendi.
Yunak Müftülüğünden Haydi Çocuklar Camiye etkinliği

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan,

Yunak MüftüsüYusuf Bektaş ve protokol üyelerinin yanı sıra  çocuklar katıldı.

Yunak Kaymakamı  Mehmet Erdem Akbulut Yapmış olduğu kısa konuşmada  ilçemizin minik çocuklarının eğitimine katkı  veren Müftümüze ve hocalarımıza böyle bir program düzenledikleri için teşekkür ediyorum.

 Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan  ise yapmış olduğu konuşmada Çocuklarımızın eğitimlerinin çok önemli olduğu ifade ederek ; ‘’İlçe Müftülüğümüzce düzenlenen Haydi Çocuklar Camiye etkinliğinde çocuklarımıza Peygamber efendimizin  çocuk sevgisine verdiği önemi yanısıra çocuklarımıza  beş vakit namaz kılma alışkanlığının kazandırılması ve Kuran la buluşturulmaları  güzel bir etkinlik olduğundan dolayı başta müftümüz olmak üzere  emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum . Allah Herkesten Razı Olsun.

Etkinlikte konuşan Yunak Müftüsü Yusuf Bektaş, “Haydi Çocuklar Camiye etkinliğimizin amacı, çocuklarımıza camiye alıştırmak, 5 vakit namaz kılma alışkanlığını kazandırmak, kuranla ve sürelerle buluşturmanın yanı sıra; Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V) çocuklara yönelik sevgisini cami ortamında yaşatmaktır. Etkinliğimizin sonunda çocuklarımızla birlikte bir yemek verdik. Bu yemeğimize ve çocuklarımıza verdiğimiz hediyelere sponsor olan Yunak Kaymakamız Mehmet Erdem Akbulut, Belediye Başkanınız Abdullah Emre Demirhan ve işadamlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Konuşmanın ardından çocuklarla birlikte bir yemek yenilerek, etkinliğe katılan çocuklara hediyeler verildi.

Anahtar Kelimeler: CamiYunakkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu