Şehr-İ Lalezar Sezonu Açtı

Deneyimli Kadrosu Seçkin Ve Güler Yüzlü Hizmetiyle Konya Şehr-İ Lalezar Kır Düğün Bahçesi Yeni Sezonun Startını Verdi.

03.02.2019 11:29, 2 yıl önce eklendi.
Şehr-İ Lalezar Sezonu Açtı

Konya Şehr-i Lalezar Kır Düğün Bahçesi ortakları, Demir ve Emsali Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yüksel Kurt, Müessese Müdürü Mehmet Pala, Mehmet Önge ve Naim Eke Basın mensupları ile bir araya gelerek yeni düğün sezonunu açtı.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şehr-i Lalezar Kır Düğün Bahçesi Müessese Müdürü Mehmet Pala; “Müessesemiz deneyimli ve seçkin kadrosuyla müşterilerine hizmetin en iyisini sunmayı kendisine görev addetmiştir. Şehr-i Lalezar Tesislerimizde 2 adet kapalı 1 adette kır düğün bahçemiz bulunmaktadır.

 

Üst katta bulunan 900 kişilik Salonu ve Alt katta bulunan 800 kişilik Düğün Salonumuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Şehri Lalezar Kır düğün bahçemiz 1500 kişilik olup yaz aylarında gece ve gündüz düğünlerinde vatandaşlarımıza unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

 

Tesislerimizde özel gün ve toplantılarınızı düzenleye bilir özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlaya bilirsiniz. Ramazan aylarında zengin Konya mutfağıyla davetlilerinize iftar yemeklerini verebileceğiniz nezih ve seçkin bir ortama sahibiz.

 

Önümüzdeki sezonun düğün, nişan ve kına organizasyonlarının kayıtlarına şimdiden başlamış bulunuyoruz. Şimdiden Konya’mıza hayırlı olsun” dedi.

 

 


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat