AK Parti'nin Seçim Manifestonu Açıkladı

AK Parti’nin seçim manifestosunu açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzdeki seçimlerde

31.01.2019 14:38, 1 yıl önce eklendi.
AK Parti'nin Seçim Manifestonu Açıkladı

milletimizin tercihini yine hizmet siyasetinden yana kullanarak AK Parti’yi sandıktan açık ara birinci parti olarak çıkartacağına inanıyorum” dedi. AK Parti'nin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partinin seçim manifestosunu açıkladı. Ankara Spor Salonu'nda yapılan aday tanıtım toplantısında yerel seçimlerde aday olan il, ilçe ve belde belediye başkanları tanıtıldı. Aday tanıtımı esnasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın kürsüye çıkmasıyla salonda büyük bir coşku yaşandı. Salonu dolduran çok sayıda partili, program boyunca AK Parti'nin yeni seçim müziklerine eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk olarak salonunun önünde bulunan partilileri selamlarken, salondaki kalabalık Erdoğan'ı coşku ile karşıladı.

Eşi Emine Erdoğan ile birlikte partilileri kürsüden selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında AK Parti olarak şehirlere ve hizmet için kurulan belediyelere çok büyük önem verdiklerini belirterek, “Bu seçimlerde illerine, ilçelerine, beldelerine hizmet etmek üzere belediye başkanlığına aday olan AK Partili ve Cumhur İttifakı mensubu arkadaşlarımızın her birine başarılar diliyorum. Önümüzdeki seçimlerde milletimizin tercihini yine hizmet siyasetinden yana kullanarak AK Parti'yi sandıktan açık ara birinci parti olarak çıkartacağına inanıyorum. Milli iradenin üstünlüğüne yürekten bağlı bir parti olarak 31 Mart seçimlerinde ortaya çıkacak sonucun ülkemize ve milletimize şimdiden hayırlı olmasını Allah'tan temenni ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: ManiifestoCumhurbaşkanı

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat