İnce 31 Marta Kadar İndirim, Sonrası Bindirim Başlayacak

Muharrem İnce, CHP Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav’ın seçim bürosunun açılışına katılarak,

31.01.2019 13:12, 6 ay önce eklendi.
İnce 31 Marta Kadar İndirim, Sonrası Bindirim Başlayacak

“Bu aralar masalları dinleyeceksiniz. Yani 31 Mart'a kadar indirim, 31 Mart'tan sonra bindirim başlayacak. Kaşıkla verecekler, kepçeyle alacaklar. 10 kat zammı bekleyin.  Sözde bizim Milli gelirimiz kişi başına 20 bin dolar diyorlar size soruyorum. Nerde bu para biz beş bin dolara bile razıyız” diye konuştu.

Seçim bürosunun açılışına Muharrem İnce’nin yanı sıra, CHP Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel, CHP Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav, CHP Konya İl Başkanvekili Bekir Yaman, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, CHP bir önceki dönem milletvekillerinden Yakup Akkaya, Hüsnü Bozkurt, CHP Parti Meclisi Üyesi Hakkı Süha Okay,  ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kollarıyla partililerle vatandaşlar katıldı.

CHP Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel seçim bürosunun açılışındaki konuşmasında Seydişehir’in kötü yönetildiğini belirterek, “Bu güzelim memleketim son yıllarda kötü yönetim ve yanlış politikalar yüzünden adeta ölü bir şehir haline geldi. Biz sosyal demokrat belediyecilikte iddialı olduğumuz gibi, Seydişehir’i bu durumdan kurtaracağız. Biz bu kutlu görevi belediyecilik, yöneticilik ve üretim tecrübesine sahip memleketimizin yetiştirdi Makine Mühendisi Belediye başkan adayımız Mehmet Katlav ile yerine getireceğimize inanıyoruz, kendisini sizlere emanet ediyoruz” dedi.  

Kazanan Bir Seydişehir İçin Desteğinizi Bekliyorum

Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav,"Sözümüz söz, benim başkanlığımda köylümüz, çiftçimiz, hayvancımız kazanacaktır. Çünkü kalkınmayı köyden başlatacağız. Seydişehir aynı zamanda bir sanayi şehridir. Sanayi potansiyelini ortaya çıkaracağız. Bunun yanında sahip olduğu zenginliklerini parlatarak yatırım için cazip hale getireceğiz. Bu memleket için hangi partili olursa olsun. Taş üstüne taş koyandan Allah bin kere razı olsun. Bizim hedefimiz Seydişehir için en iyisini yapmaktır. Kazanan bir Seydişehir için sizlerin desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Adayımız Seydişehir Halkının Hizmetkârı Olacaktır

CHP Konya İl Başkanvekili Bekir Yaman, “Partimizin sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile paylaşımcı ve üretken projelerle başkan adayımız Seydişehir halkının hizmet kârı olacaktır. Siyasette gitmediğin yer uzatmadığın el senden değildir düşüncesi ile önceki seçimler de olduğu gibi, bu seçimde de kadınlarımızın yine azimli çalışmasıyla belediye başkanlığı seçimlerinde kazanmada baş mimar olacaktır.  Bu düşünceler ile hepimiz bıkmadan yılmadan çalışacağız. 31 Mart Pazar akşamı Seydişehir de Mehmet Katlav’ın Başkan seçilmesi ile bu onuru Seydişehir halkı ile hep birlikte yaşayacağız.”

Kötü Gidişe Dur Demenin Zamanı

Muharrem İnce konuşmasında 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin önemine değinerek, “Seçim yaklaşırken duyacaklarınız şunlar FETÖ’ nün iadesi yolunda çalışmalar hızla sürüyor, Suriye'ye harekât yapılacak bu aralar masalları dinleyeceksiniz. Yani 31 Mart'a kadar indirim, 31 Mart'tan sonra bindirim başlayacak. Kaşıkla verecekler, kepçeyle alacaklar. 10 kat zammı bekleyin. Sözde bizim Milli gelirimiz kişi başına 20 bin dolar diyorlar. Size soruyorum nerde bu para biz beş bin dolara bile razıyız. 31 Mart’ta sandık başına gideceğiz. Belediye başkanını seçeceğiz. Hepsi bu memleketin evladıdır. Ne yapacaklar? Sizlere hizmet verecekler. Son dönemlerdeki yaşananlara bakılım liyakate önem vermediler. Devleti bitirdiler. Böyle giderse hastanelerde çalıştıracak doktor bulamayacaklar. Bu kötü gidişe dur demenin tek çaresinin 31 Mart yerel seçimleridir” şeklinde konuştu.

CHP’nin Seydişehir Belediye Başkan adayı Mehmet Katlav’a oy isteyen Muharrem İnce, “İşi yaramayan adamları yönetici yapıyorlar. Bunu 31 Martta hep birlikte değiştirebiliriz. Hepinize başarılar diliyorum. Çok değerli bir adayımız var. Mehmet Katlav’ı Allaha ve sizlere emanet ediyorum’’diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu