Erdoğdu’ya Yeni Görev

Türkbisiklet sporunun efsane isimlerinden Tevfik Erdoğdu,

30.01.2019 20:08, 7 ay önce eklendi.
Erdoğdu’ya Yeni Görev

Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine getirildi.

Konya’nın yetiştirdiği, Türk bisiklet sporunun efsane isimlerinden Tevfik Erdoğdu, Türkiye Bisiklet Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine getirildi. Sporculuk döneminde kazandığı tarihi kupa ve madalyalar ile Türkiye’nin gururu olan Erdoğdu, 100 kez milli olarak, toplamda 70 derece elde etti. Yol ve pist yarışlarında 4 yıl üst üste Türkiye şampiyonu olan ve alanında tek olan Erdoğdu, Türkiye bisiklet camiasının unutulmaz isimleri arasında yer alıyor.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak olan Erdoğdu, bisiklet camiasının içinde bulunmaktan duyduğunu memnuniyetini dile getirerek, “Bu görev beni yeniden gençleştirdi. Şu an 60 yaşındayım. Türk bisiklet sporuna uzun yıllar hizmet ettim ve Allah sağlık sıhhat verdikçe de hizmet etmeye devam edeceğim. Bisiklet ailesine katkıda bulunmaya çalışacağım” dedi.

Anahtar Kelimeler: Bisikletkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu