Vole Tenis ve Spor Kulübünde, Cengiz Yönet dönemi

Vole Tenis ve Spor Kulübü, seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Başkanlığa Av. Cengiz Yönet ve ekibi getirildi.

03.01.2019 10:02, 2 yıl önce eklendi.
Vole Tenis ve Spor Kulübünde, Cengiz Yönet dönemi

İlimiz kulüplerinden biri olan Vole Tenis ve Spor Kulübünün seçimli olağanüstü kurul toplantısı geçtiğimiz hafta sonu Grand Konya Otel’de yapıldı. Çok sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirilen seçim sonunda Av. Cengiz Yönet ve listesindeki yer alan isimler, katılımcı delegelerin oyunun tamamı alarak göreve getirildiler.

Vole Tenis ve Spor Kulübü Seçimli olağanüstü genel kurulu sonrası Av. Cengiz Yönet Başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Tülin Şimşek, Hatice Yeşilgül, Niyazi Ganioğlu, Nihat Çankırlı, Vehbi Ağırbaşlı, Mehmet Fatih Akseki, Mehmet Saraçoğlu ve Fedakâr Ulukan, Denetleme Kurulu üyeleri, Bünyamin Aksoy, Güner Ünsal ve Yasin Bütüner, Disiplin Kurulu üyeleri; Tevfik Buğdaycı, Ali Argana ve Burcu Akyol Karababa

Seçim sonunda başkanlığa seçilen Av. Cengiz Başkan Yönet, yaptığı teşekkür konuşmasında şu sözlere yer verdi.” Kulübümüzü daha iyi noktalara taşımak, daha iyi şartlarda tenis yaptırmak ve tenis sporunu Konya’da daha yaygın bir spor dalı haline getirmek hedefimiz olacaktır.

Başta efsane başkanımız Hakan Sözen ve bugüne kadar kulübümüzde görev yapan yönetici ve üye arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bize verilen görevin bilinci içindeyiz. En iyisi yapmak adına gece-gündüz çalışacağız”  dedi.

Vole Tenis ve Spor Kulübü seçimli olağanüstü genel kurulu çektirilen toplu fotoğraf  ile son buldu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat