Sağlık Meslek Lisesi Mezunlarına kadro Müjdesi

Yapılan açıklamada 6409 Hemşire Yardımcılığı,Ebe Yardımcılığı,ve Sağlık Bakım Teknisyenliği alanından

02.01.2019 12:31, 2 yıl önce eklendi.
Sağlık Meslek Lisesi Mezunlarına  kadro Müjdesi

mezun personelin İŞ-KUR vasıtasıyla istihdam edilecek, başvurular 4 Ocak 2019 tarihinde sona erecek

 Konu ile ilgili açıklama yapan Lokman Hekim Eğitim Kurumları Müdürü Osman Kabalak şu ifadelere yer verdi...

  "Sağlık Meslek Lisesi Mezunlarına  kadro Mujdesi Lokman Hekim Eğitim Kurumları olarak 2011 yılında hizmete başladık. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında Lokman Hekim Eğitim Kurumları olarak İzmir’de ikinci okulumuzu açtık.

Günümüze kadar hemşirelik bölümünden 640 öğrencilerimizi mezun ettik. Mezunlarımızın çoğu çeşitli hastanelerde hizmete başlamıştır. Aynı zamanda çeşitli üniversitelerde ve çeşitli bölümlerde lisans hayatını sürdüren öğrencilerimiz mevcuttur.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Hemşire Yardımcılığı bölümünden Lokman Hekim Eğitim Kurumları olarak toplamda 144  öğrencimizi mezun ettik.Bu bölümleri açarken devletimizin Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği alanlarına istihdam sağlayacağına emindik. Dolayısıyla yapılan son açıklamada bizim hedeflerimizin ne kadar doğru olduğunu gözler önüne sermiştir.

Devletimizin yapmış olduğu son açıklamada 6409 Hemşire Yardımcılığı,Ebe Yardımcılığı,ve Sağlık Bakım Teknisyenliği alanından mezun personelin İŞ-KUR vasıtasıyla istihdam edileceği açıklanmıştır. Başvurular 4 Ocak 2019 tarihinde sona erecektir. Mezun olan öğrencilerimiz başvurularını İŞ-KUR’dan ya da www.iskur.gov.tr adresinden yapabilirler." Dedi.


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat