Vali Toprak'tan Ereğli Belediyesine ziyaret

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Ereğli Belediyesini ziyaret etti.

31.12.2018 20:55, 3 yıl önce eklendi.
Vali Toprak'tan Ereğli Belediyesine ziyaret

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Ereğli Polis Meslek Yüksek Okulu’nun mezuniyet törenine katıldıktan sonra Ereğli Belediyesini ziyaret etti. Başkan Özgüven ile görüşen Vali Toprak, ilçedeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ziyarette yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi Polis Meslek Eğitim Merkezimizden mezun olan 223 tane gencimizin törenine katılmak üzere Ereğli’ye intikal ettik. Uzun zamandır aklımızdaydı kaymakamımızı, belediye başkanımızı daha doğrusu ilçemizi ziyaret etmek. Bu vesileyle bunu yerine getirdik. İnşallah vatana, millete hizmet edecek çakı gibi 223 gencimiz kura çekerek yeni yerlerine gidecekler. Tabi Polis Meslek Yüksek Okulu’nun Ereğli’de olması da iyi bir imkan. Tekrar gördüğümüz kadarıyla gençlerimizi çok iyi yetiştiren okul müdürümüzü ve orada eğitim veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ereğli’yi ilk kez görüyorum. İl namzeti olan büyük bir ilçe olarak methini hep duyardık. Bunu da hak eden bir ilçemiz olduğunu gördük. Şehirleşmesi gayet güzel. Sanayisi iyi bir durumda. Organize Sanayi Bölgesi var. Eğitimde de iyi bir durumda, iki fakülteye sahip olduğunu öğrendik. İnşallah ilçemizin daha da gelişmesi ekonomik, sosyal, kültürel her yönden layık olduğu yere gelebilmesi için bizler başta olmak üzere kaymakamımız, belediye başkanımızla birlikte hep beraber enerjimizi, çabamızı ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: Valikonyaereğliziyaret

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat