Meram’da ‘2003 Eğitim Vizyonu’ toplantısı yapıldı

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali Kaban başkanlığında, Şube Müdürleri Mustafa Acar, Arif Ertuğ ve Meram ilçeye bağlı

31.12.2018 10:14, 6 ay önce eklendi.
 Meram’da ‘2003 Eğitim Vizyonu’ toplantısı yapıldı

163 resmi Kurum ve Okul Müdürlerinin katılımıyla 2023 Eğitim Vizyon Belgesi bilgilendirme toplantısı Meram Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

Bilgilendirme öncesinde konuşan Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali Kaban, “2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı birinci kanaat dönemi “iş güvenliği, beyaz bayrak ve beslenme dostu okul projesi, sıfır atık projesi, her okulda tasarım ve beceri atölyelerinin gerekli alan düzenlemesi, içerik ve donanım sağlaması çalışmalarının başlatılması, tekli eğitime geçmek için tüm okulların yeni bir planlama ile gözden geçirilerek gerekli düzenlemelerin yapılması” ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Meram İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Acar, “Cumhur Başkanlığı Hükümet Sistemi’nde, Millî Eğitim Bakanlığı olarak gerçekleştirilmek istenen değişim ve dönüşüm gereği orta vadeli plan olarak hazırlanan “2023 Eğitim Vizyonu” kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bu çerçevede “2023 Eğitim Vizyonu” belgesinin daha iyi anlaşılabilmesi ve özümsenebilmesi için Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum müdürlerine sunum gerçekleştirildi” dedi.

Bilgilendirme toplantısı kapanışında Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Milli Eğitim Bakanı Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Yavuz, 2023 Eğitim Vizyon Belgesi ile ilgili kısa bir takdim konuşması yaptı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa