Huzurevi sakinlerine battaniye

Konya’da bir sınıf öğretmenin hayata geçirdiği ve "Huzurevlerine Sevgi Battaniyeleri” adını verdiği proje kapsamında;

05.12.2018 11:34, 4 yıl önce eklendi.
Huzurevi sakinlerine battaniye

öğretmenler, veliler ve sosyal medya üzerinden ulaşılan hayırseverlerce örülen battaniyeler huzurevinde kalan yaşlılara hediye edildi.

Merkez Karatay ilçesi Kuvayi Milliye İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olan Melek Akdeniz, sosyal medyadaki paylaşımlardan esinlenerek “Huzurevlerine Sevgi Battaniyeleri” adını verdiği projeyi hayata geçirdi. Okul yönetiminin de destek verdiği projeye, okuldaki öğretmenleri, öğrenci velilerini ve sosyal medya üzerinden ulaştığı hayırsever vatandaşları da ekleyen Melek Akdeniz, okulda kendilerine tahsis edilen boş bir odada velilerle birlikte iki ay boyunca battaniye ördü. Projenin sonunda Dr. İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden öğretmenler, öğrenci ve velilerle birlikte sevgiyle örülen 80 battaniyeyi yaşlılara hediye etti.

"Bir kalbe dokunabildiysek ne mutlu bize"

Boş zamanlarında örgü örüp insanlara hediye etmeyi sevdiğini ifade eden Akdeniz, sosyal medyada gezerken örgü gruplarında battaniyeler örüp huzurevi ve çocuk esirgeme yurtlarına hediye edildiğini görünce bu projeyi, sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirmeye karar verdiğini söyledi.

Anahtar Kelimeler: Huzurbattaniye

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu