TSYD Konya üyelerine sağlık indirimi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi, Özel MEDOVA Hastanesi ile ‘sağlık’ protokolü imzaladı.

02.12.2018 17:59, 2 yıl önce eklendi.
TSYD Konya üyelerine  sağlık indirimi

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ile MEDOVA Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca,  TSYD üyeleri, eş ve çocukları ile anne ve babalarının sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmeleri için hazırlanan protokolü imzaladılar.

MEDOVA Hastanesinde düzenlenen imza töreninde konuşan MEDOVA Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca, kurum olarak basın mensuplarının yanında olduklarını belirterek,  "Spor yazarlarının, spor muhabirlerinin  kar kış, yağmur çamur demeden 7/24 saat çalışarak, sporun yayılması ve duyurulmasında ki  özverili çalışmaları yadsınamaz.  Ülkemizin spordaki başarılarını bizlere aktaran spor medyasına destek bizim  için de bir onurdur" dedi.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez de, özel hastane kavramına yeni bir soluk getiren, MEDOVA Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca'ya dernek  üyeleri ve 1. derecede yakınları için sağlık indirim yaptıkları için teşekkür etti. Konuşmaların ardından sağlık indirimi protokolü,  Dr. Seyit Karaca ve Murat Dönmez tarafından imzalanırken, Dernek Başkanı Dönmez, MEDOVA Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca'ya günün anısına bir plaket takdim etti.

İmza töreninde TSYD Konya Şubesi 2. Başkanı Tolga Durmaz, Genel Sekreter Selahattin Akçakaya, Muhasip Mürsel Çetin ve üye Burak Taşpınar da hazır bulundu.

 

Anahtar Kelimeler: SSYDKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat