Açılış maçında gülen taraf Konya Engelliler Gücü Ampute oldu

Ampute Futbol 1. Ligi açılış maçında ilimizin iki takımı Konya Bedensel Engelliler Ampute

26.11.2018 20:18, 2 yıl önce eklendi.
Açılış maçında gülen taraf Konya Engelliler Gücü Ampute oldu

ile Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı karşı karşıya geldi.

Maça etkili başlayan Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı maçın ilk dakikalarından itibaren arka arkaya bulduğu gollerle maçtan 12-0 galip ayrıldı. Bu sonucun ardından Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı Ampute 1. Liginde ilk sıraya yerleşti.

Soydabircan: Oyuncularımızı ve teknik heyeti kutluyorum.

Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü Başkanı İzzet Soydabircan maç sonunda yaptığı açıklamada centilmence mücadeleden dolayı ilimizin ampute futboldaki diğer temsilcisi olan rakip takımı tebrik etti. Uzun soluklu sezona hazır bir kadro, etkili bir oyun ve güzel bir galibiyet ile başladıkları için çok mutlu olduklarının altını çizen Soydabircan, güzel oyun ve alınan 3 puan için tüm oyuncuları ve teknik heyeti tebrik etti. Soydabircan ayrıca önümüzdeki hafta Pazar günü saat 11:00 de Kayseri ekibi ile yapacakları lig maçını sahada izlemek ve kendilerine destek vermek üzere tüm sporseverleri Selçuklu Belediyesi suni çim sahaya davet etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat