Mehmet Fidan Ilgın’a Talip

AK Parti Ilgın İlçe Teşkilatı kuruluşunda görev alan ve önceki dönem İlçe Başkanlarından

12.11.2018 10:22, 9 ay önce eklendi.
Mehmet Fidan Ilgın’a Talip

Eğitimci Mehmet Fidan, 30 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partiden Ilgın Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Ilgın İlçe Teşkilatı’na müracaatta bulunan Fidan Ilgın’ı dünyaya tanıtmak için projelerimiz ve azmimizle Ilgın Belediyesi’ne talibiz” dedi.

AK Parti Ilgın İlçe Teşkilatı’nın kuruluşunda önemli görevler üstlenen, önceki dönem Ilgın İlçe Teşkilat Başkanlarından Mehmet Fidan, önümüzdeki yerel seçimlerde Ilgın Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Aday Adaylığını açıkladı. Ilgın’ın adını dünyaya duyurmak ve Ilgın’ı marka şehir haline getirmek düşüncesiyle aday adayı olduğunu belirten Fidan,  “Ilgın’ı yakından tanıyan bir kardeşiniz olarak Ilgın’a hizmet etmek için talibiz” dedi.

Aday Adayı Fidan:  “Üyesi olmaktan gurur duyduğum, Cumhurbaşkanımız  ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğini yaptığı, milletimizin temsilcisi AK Partimizden Ilgın Belediyemiz için Aday Adayı olduk. Birlik, beraberliğimizin teminatı Sayın Cumhurbaşkanımız bu aziz millet için gece gündüz çalışırken bize durmak yakışmaz. Şimdiye kadar teşkilatlarımızda aktif görevlerde bulunduk. Bu tecrübemizi Ilgın halkı ile paylaşmak, Ilgın’ın ufkunu açacak projelerimiz ile birlikte Ilgın’a talibiz. Gayret bizden Tevfik Allah’tan” ifadesini kullandı.

 Mehmet Fidan Kimdir?

1956 doğumlu olan Mehmet Fidan, Konya İmam Hatip Lisesi ve Selçuk Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun olduktan sonra öğretmenliğe başladı. Tarih öğretmenliğinin yanında Afyon Sultandağı Lisesi, Ilgın Endüstri Meslek Lisesi ve Ilgın Lisesi başta olmak üzere çeşitli okullarda yöneticilik yaptı. Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevlerde bulunan Mehmet Fidan, MEMUR-SEN’e bağlı EĞİTİM-BİR-SEN Ilgın Şubesi’nin kurucularından olup, sendikanın İlçe Başkanlığı’nı üstlenmiştir. Ilgın Lisesi’nde görev yaparken emekli olan Fidan, AK Parti Ilgın İlçe Teşkilatı’nın kurulmasında aktif görev aldı ve İlçe Başkanlığı yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Fidan, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde AK Parti’den Ilgın Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Anahtar Kelimeler: Mehmet FidanAdayIlgın

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu