Bozkır Muhtarlar Derneği Kuruldu

Bozkır Muhtarlar Derneği ilk genel kurulu toplantısını gerçekleştirerek resmen faaliyetlerine başladı.

07.09.2018 14:05, 2 yıl önce eklendi.
Bozkır Muhtarlar Derneği Kuruldu

Gerçekleştirilen genel kurul toplantısında Dernek Başkanlığına Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Yıldırım seçilirken Başkan Yardımcılığına Akçapınar Muhtarı Nejat Şen seçildi.

Bozkır Belediyesi Yeni Konferans Salonunda gerçekleştirilen Bozkır Muhtarlar Derneği ilk genel kurulu toplantısında konuşan Bozkır Belediyesi Başkan Vekili, Meclis Üyesi Ahmet Keleş, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak derneğin hayırlı olmasını diledi. Başkan Vekili Keleş, yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Sözlerime başlamadan önce bu birlikteliğin sağlanmasında emeği geçenlere ve bu birlikteliğin içerisinde olan muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bozkır’ımızın en ücra köşesine kadar birlikteliğimiz ve beraberliğimiz her platforma örnek olarak gösteriliyor. Bu yüzden burada da birlik ve beraberlik içerisinde olmamız bu anlamda büyük öneme sahiptir. Bugün burada düzenlenecek olan Bozkır Muhtarlar Derneğimizin İlk genel kurulu, muhtarlarımıza ve Bozkır’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca genel kurul sonrasında dernek başkanlığına ve yönetime seçilecek olan muhtarlarımızı şimdiden tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyor, tekrardan hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Genel kurul sonrasında konuşan Dernek Başkanlığına seçilen Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Yıldırım, “Birliğimizin

Anahtar Kelimeler: BozkırMuhtar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat