Angı Türkiye'yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceğiz

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklamasında bulunan

15.08.2018 14:42, 12 ay önce eklendi.
Angı Türkiye'yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceğiz

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceklerini ifade ederek “Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır” dedi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 18 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Koru ile birlikte basın açıklamasında bulundu. AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresini 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda büyük bir coşku ile gerçekleştireceklerini söyleyen AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, ‘yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır” dedi.

“Siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz”

16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti’nin ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına aldığına değinen Başkan Angı, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: TürkiyeKararlıEkonomi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa