Lokman Hekim Öğrencilerine Tercih Semineri

KTO Karatay Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Çağatay Ünüsan, Lokman Hekim öğrencileri ile buluştu.

15.08.2018 11:44, 2 yıl önce eklendi.
Lokman Hekim Öğrencilerine Tercih Semineri

Ünüsan,nın yaptığı konuşmada öğrencilerin bu dönemde heyecanlı ve stresli bir zaman geçirdiklerine değinerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlık sektörünün çok önemli bir bölüm. Üniversite ayrı bir deneyim ve tecrübedir İyi öğrenciler yeteneklerini ortaya çıkarmalı ve daha çok çalışarak seviyelerini daha yukarılara doğru çekmelidirler. Karatay Üniversitesi başarılı bir üniversitedir öğrencilerimizde bundan faydalanmalı KTO Karatay Üniversitesinin ismini dha yukarılara taşımalıdırlar. Öğrencilerimiz şehir dışında okumaktansa kendi memleketimizde de rahatça okunabilirler.”

Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi okul müdürü Osman Kabalak ise Lokman Hekim’den mezun olan öğrencilerin üniversiteye hemen uyum sağlayacaklarını, nitelikli ve bilgili öğrenci yetiştirdiklerini ifade etti. Üniversite okumanın gerekliliğini vurgulayarak öğrencilere başarılar diledi.konuşmaların ardından  Lokman hekim rehber öğretmenleri konuşmacılara plaket verdi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat