İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Günleri Başladı

Aydın Üniversitesi İç Anadolu Bölge Koordinatörü İsmail Erdem,

05.08.2018 12:12, 2 yıl önce eklendi.
İstanbul  Aydın Üniversitesi Tercih Günleri Başladı

Üniversitesi de 4-14  Ağustos tarihlerini kapsayan tercih dönemi boyunca Tercih Merkezinde vereceği tercih ve kariyer danışmanlığı hizmetleriyle hem aday öğrencilerin hem de ailelerin doğru karar almalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Akademik programlar, eğitim olanakları, burs seçenekleri ile kampüs ve yurt imkanları hakkında adayları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen tercih günlerinde öğrenciler ve aileleri, Aydın Üniversitesinde cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere her gün danışmanlık hizmeti alabilecek.  Aydın Üniversitesi Tercih Merkezlerinde, üniversite adayı öğrencilere bölümler ve meslekler hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Şehrimizin değişik yerlerinde standlarda üniversite adayı öğrencilere bilgiler verilerek destek sağlanıyor.

AYDIN ÜNİVERSİTESİ TERCİH ROBOTU HİZMETİ

 Erdem, Görevlendirilen Rehber Öğretmenler ile yaptığı toplantıda Tercihler ile ilgili detaylı bilgi verdi.  İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Robotu ile Konya’da bulunan İAÜ Tercih Merkezinde, Özel Kurslarda ve okullarda uzman kadrosu ile rehberlik, meslek danışmanlığı noktasında öğrencileri bilgilendireceğiz ve bunların hepsi ücretsizdir dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat