CHP’li gençler Huzurevi ve Çocuk Esirgemeyi ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Konya İl Gençlik Kolları Yeni yıla huzurevi ve Çocuk Esirgemede karşıladı. Huzurevi sakinlerini ve Çocuk Esirgeme kurumunu ziyaret eden CHP gençler, ziyaretlerde bol bol sohbet etme imkânı buldular.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
CHP’li gençler Huzurevi ve Çocuk Esirgemeyi ziyaret etti
CHP Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Genç Osman Killik ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Uğur Arslan ve Gençlik Kolları üyeleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Huzurevi sakinlerini ve Çocuk Esirgeme Kurumunu ziyaret ederek, onlarla sohbet ederek, sorunlarını dinlediler.
Huzurevinde düzenlenen ziyarette yaşlıları gezen, karanfil dağıtan ve bir süre sohbet eden gençler, Çocuk Yetiştirme Yurdunu ziyaret etti. Keyifli dakikaların yaşandığı ziyarette, çocuklarla önce maç yapan, daha sonra çeşitli oyunlar oynayan gençler, gecenin finalini şarkılar söyleyerek yaptı.

Ziyaret hakkında konuşan CHP Konya Gençlik Kolları Başkanı Genç Osman Killik, “Yeni yıla girerken arkadaşlarımızla böyle bir organizasyon yapmayı planladık. Huzurevinde önce yaşlılarımızı ziyaret ettik. Uyku saatlerine kadar onların yanında olduk. Çocuk Yetiştirme Yurdundaki programımızsa ayrı bir güzel oldu. Orada ki kardeşlerimizle eğlendik, geride bıraktığımız yılın stresini attık. Orada ki tüm çocuklara bu ülkenin ihtiyacı var. Onlara her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek istedik” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu