İAÜ’den KONESOB’a Ziyaret

İstanbul Aydın Üniversitesinden Konya ve İç Anadolu Bölge Temsilcisi İsmail Erdem den KONESOB Konya Esnaf ve Sanatkarlar

08.07.2018 11:04, 4 ay önce eklendi.
İAÜ’den KONESOB’a Ziyaret

Odası Başkanı Muharrem Karabacak ve Başkan Vekili Emin Baranok’a  ziyaret.

Türkiye’nin tanınmış Üniversitelerinden İstanbul Aydın Üniversitesi Konya ve İç Anadolu Bölge Temsilcisi İsmail Erdem yeni göreve gelen KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak ve Başkan Vekili Emin Baranok’a yaptığı ziyarette başkanlara hayırlı olsun dileklerini ileterek Üniversite hakkında bilgi verdi.

Erdem; “Öncelikle yeni başkanlığınız hayırlı olsun. İstanbul Aydın Üniversitesi şu anda Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi durumundadır. 12 fakülte, 4 meslek yüksekokulu 40 bin öğrenciyle bu yılki eğitimini tamamlamış bulunmakta. Şimdiki çalışmalarımız mezun ve mezun olacak öğrencilerle ilgili tercih merkezlerini oluşturma çalışmalarımız devam etmektedir. Tercih döneminde robotlarla çalışmakta olup öğrencinin puanına göre gidebileceği bölümleri bildiriyoruz” dedi.

Başkan Muharrem Karabacak’da ziyaretten ve kendisine verilen bilgilerden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu tür eğitim kurumlarının geleceğimiz gençlerimizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu tür çalışmaların diğer üniversitelere de örnek olmasını ver artarak devam etmesini istiyoruz. Konya’da İstanbul Aydın Üniversitesine elimizden gelen desteği vermeye hazırız.”

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa