İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Dönemine Hazır

İstanbul Aydın Üniversitesi İç Anadolu Bölge Koordinatörü İsmail Erdem, 2018 yılı Tercih Merkezlerinin hazır olduğunu söyledi.

05.07.2018 10:40, 1 yıl önce eklendi.
İstanbul Aydın Üniversitesi Tercih Dönemine Hazır

İsmail Erdam Konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Konya, Karaman,  Aksaray, Afyon ve Kütahya İllerinde ve İlçelerde Tercih Merkezlerinin açılacak ve bu Merkezlerin 07-14 Ağustos 2018 tarihlerinde öğrencilere alanında uzman öğretmenler tarafından hizmet verilecek. Yapılacak tercihler Türkiye geneli üniversiteleri kapsamaktadır. Robotlar ile yapılacak çalışmalar ücretsizdir. Bu çalışmayla öğrencilerimiz doğru tercih yapmaktadır.”

Erdem Tercih Merkezlerini ise şöyle açıkladı Zafer İAÜ Ofisinde ayrıca Zaferde, Selçuklu Yazır’da, Selçuklu Zindankale’de, Meram Yeniyol’da, Karatay da  Özel Öğretim Kurslarında  ve Okullarda yapacaklarını söyledi.

Karaman, Aksaray, Kütahya ve Afyonkarahisar İllerine de Tercih Merkezlerinin olacağını belirterek Öğrencilerimizi doğru Tercih konusunda bilgilendirmek üzere stantlarımıza bekliyoruz dedi.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu