İYİ Parti Konya Milletvekili adayı Diş Hekimi İlker Yiğit

İYİ Parti Konya Milletvekili adayı Diş Hekimi İlker Yiğit, Seydişehir, Ahırlı ve Bozkır'a yaptığı ziyaretlerde,

12.06.2018 13:54, 12 ay önce eklendi.
İYİ Parti Konya Milletvekili adayı Diş Hekimi İlker Yiğit
İYİ Parti Konya Milletvekili adayı Diş Hekimi İlker Yiğit, Seydişehir, Ahırlı ve Bozkır'a yaptığı ziyaretlerde, halkın yoğun ilgisi ile karşılandı.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimlerde, İYİ Parti'den parlamentoya Konya Milletvekili olmak için çalışmalarını sürdüren Diş Hekimi İlker Yiğit, Seydişehir, Ahırlı ile Bozkır'ın merkez ve mahallelerinde ziyaretlerine devam etti.
Kendiside Ahırlılı olan Yiğit, bu bölgede yaptığı ziyaretlerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Gittiği yerlerde, vatandaşların, mazot ve gübre fiyatlarının yüksekliğinden ve bunun paralelinde de ürettikleri ürünlerinde para etmediğinden dert yandıkları dikkat çekti.
İYİ Parti'nin iktidarı döneminde  "Türkiye iyi olacak" diyen İYİ Parti Konya Milletvekili adayı Diş Hekimi İlker Yiğit, "Mevcut iktidar artık yıpranmış ve yorulmuştur. Bunların dinlenmeye ihtiyacı vardır" şeklinde konuştu.
Geçmişte hiç bir siyasi partiyle uzaktan ve yakından bağının almadığını, İYİ Parti'nin kadrolarında yer alan  ve yakından tanıdığı bir çok değerli bilim ve fikir adamından etkilenerek ilk kez bu partide siyasete girmeye karar verdiğini de belirten Yiğit, "İnşallah 25 Haziran sabahı Türkiye yeni bir başka Türkiye'ye uyanacaktır" dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa