Sivil İnisiyatif Üyelerini İftar ’Da Ağırladı

Başkent Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformunabağlı Sivil İnisiyatif gazetesi

11.06.2018 14:51, 10 ay önce eklendi.
Sivil İnisiyatif Üyelerini İftar ’Da Ağırladı

 Başkent Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformunabağlı Sivil İnisiyatif gazetesi Konya temsilcisi Süleyman Bademci düzenlediği bir iftar yemeği ile üyelerini ve dostlarını iftar sofrasında biraraya getirdi.

Önceki gün öncü düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programında Başkent Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformuna bağlı bağlı Sivil İnisiyatif gazetesi Konya temsilcisi Süleyman misafirlerini kapıda karşıladı. Ramazan ayının birlike ve beraberlik ayı olduğuna vurgu yapan Bademci ‘Bu mübarek ayda yüce Rabbim başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya Müslümanlarının dert ve sıkıntılarına derman olmasını diledi.

Programa Başkent Uluslararası Barış Ve Kardeşlik Platformu Genel Merkez yöneticisi ve  Konya’dan Sorumlu Başkanı Naile Şeker’in yanı sıra idari kurul üyeleri, Konya yönetim Kurulu üyeleri, Konya’nın tanınmış işadamlarının yanı sıra yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan yaklaşık bin kişilik bir misafir topluluğu katıldı. Okunan ilahiler eşliğinde yapılan iftarın ardında Başkan Süleyman Bademci masaları tek tek gezerek misafirleri ile sohbet etti. Program çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Anahtar Kelimeler: iFTAR

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa