MHP Lideri Bahçeli: "24 Haziran yeni bir doğuştur"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'ın yeni bir doğuş olacağını belirterek, "16 gün sonra Türkiye tarihi bir seçim yapacaktır.

08.06.2018 18:37, 10 ay önce eklendi.
MHP Lideri Bahçeli: 24 Haziran yeni bir doğuştur

Milli irade geleceği hakkında karar verecektir. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri huzur ile hüsran arasında bir tercihe sahne olacaktır. Ya beka diyeceğiz, ya da belaya davetiye çıkaracağız" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya’da, Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Bölge İstişare Toplantısı'nda Karaman, Aksaray, Burdur, Isparta ve Afyonkarahisar’dan gelen partililere seslendi.

24 Haziran seçiminin önemine değinen MHP Lideri Devlet Bahçeli, "24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri öncesi Konya heyecanımıza heyecan, gücümüze güç bekliyoruz. Cumhur İttifakı, millet aklı, Türkiye'nin teminatı, elbette Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde güçlü MHP. Şükürler olsun ki, biriz, beraberiz. Her zaman Türkiyeyiz. 24 Haziran seçimlerine 16 gün kalmıştır. 24 Haziran yeni bir doğuştur. 16 gün sonra Türkiye tarihi bir seçim yapacaktır. Milli irade geleceği hakkında karar verecektir. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri huzur ile hüsran arasında bir tercihe sahne olacaktır. Ya beka diyeceğiz ya da belaya davetiye çıkaracağız. Türkiye’nin geleceğini perdelemek istiyorlar. Soruyorum sizlere, vereceğiniz cevapları yüksek sesle duymayı bekliyorum. 24 Haziran gelip çattığında Türkiye’ye sahip çıkacak mısınız? Vatana, millete, bayrağa, daha güçlü ülke, daha güçlü demokrasi için evet diyecek misiniz? MHP’yi küçültmek, oy oranını düşük göstermek için kara kampanyalar başarılı olmayacaktır. Algı ve ayak oyunlarıyla milli iradeyi çarpıtmaya, milletimizi aldatmaya, satılık anketçilerden sanırım iblis bile iğrenecek duruma gelmiştir. Bir dedikleri diğerini tutmuyor. Sürekli yalan, doyan fitne içindeler. MHP anketlere sığmaz, rakamlara girmez, yüzde hesapları ile tutmaz. MHP, haysiyet ve huzura ebedi çağrıdır. MHP, milli birlik ve kardeşliğe derin bağlılıktır. MHP, vatana, millete ve bayrağa eşsiz sevgi, emsalsiz sadakattir. Bir yanda emek veren, ter akıtan, helal lokması için çırpınan milyonlar, diğer yanda da milletin sırtından geçinen sefahat içinde yaşayan azınlık, kaymak tabaka karşımızdadır. Bu açmazın giderilmesi şarttır ve ümit MHP’dir. Davamız ezelden beri haklıydı ama hep haklı çıkmayı bekledik, durduk. Sabrettik, bekledik, inandık durduk. Şimdi hakkımızı teslim edenler arttı. Haklı çıkmakla avunmayacağız ama. Hep bir fazlasını yapıp, milletimizin beklenti ve taleplerini yerine getirmek için çok çalışacağız. Küçük hedeflerle büyük hedeflere ulaşmak mümkün değildir" şeklinde konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: Devlet Bahçelikonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa