Lokman Hekim’de Mezuniyet

Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi 2018 yılı mezunlarını verdi. Mezuniyet töreninde duygusal anlar yaşandı.

05.06.2018 10:42, 1 yıl önce eklendi.
Lokman Hekim’de Mezuniyet

Törende konuşan Lokman hekim sağlık meslek lisesi yönetim kurulu başkanı Ali İhsan Kaya, yaptığı konuşma kıymetli misafirlerimiz öncelikle ramazan şerifiniz mübarek olsun böyle bir mübarek ayda bir araya geldik bir vesileyle sevgili örgenciler değerli öğretmen arkadaşlarım bizi kahramanlarımız olarak hep ifade ettiğimiz personel arkadaşlarımız ve yönetim kurulumuz adına hepinize hoş geldiniz diyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Saygı değer velilerimiz biz sizlerin çocuklarınızı büyük bir fedakarlıklarla 4 yıl bu lise içerisinde onlarla acı tatlı tablolarımız oldu hep birlikte biz onlarla gurur duyuyoruz sizlerde onlarla gurur duyun ve hep yanlarında olun değerli Öğretmen arkadaşlarım belki de en çok teşekkürü hak eden birilerime onlar. öğrencilerimizin bir çok acı ve tatlı anıları var üstün gayret ve çabaları esirgemeden fedakarlıklarla sevgi verilen ben kendilerini tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi sizler adın ada onlara özel teşekkür etmek istiyorum. Sağ olsunlar evet sevgili gençler heyecanlılar süre ve diplomaya az kaldı sizleri çok seviyoruz bu arada tekrar ifade edeceğiz her fırsatta.evet hepinize ayrı ayrı acılar ve tatlı anılarımız var.Koridorlarda sınıflarda kantinde yemek hanede her anda ayrı bir anımız var onlarla.Tabi ok kaliteli bir eğitim süreci geçirdiniz.Hepinizi tek tek kucaklıyor sevgi ve muhabbetle uğurlamak istiyoruz.Sizleri Allaha emanet olun Varollun.                                                                                                                                      

“Geleceği inşa ettik”

Özel lokman hekim sağlık meslek lisesi yönetim kurulu üyesi Hasan Karyeyen ise yaptığı konuşmada; “Sevgili yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım okul müdürüm saygı değer anne babalar ve öğrenci  yakınları değerli öğretmenlerimiz yeni mezunlarımız okulumuzun bu mutu ve huzurlu gününe hoş geldiniz değerli aileler mezunlarımızın değerli yakınları sizler mezun olan öğrencilerimizin eğitimlerini desteklediniz onların mutlu gününü paylaşıyorsunuz bugün aslında sizin bir gününüz haklı gururunuz bir veli olarak paylaşıyorum hepinizi tebrik ediyorum. Değerli mezunlarımız her ne iş yapıyorsanız elinizden gelenin en iyisini yapın başkalarına faydalı olun dürüst ve ahlaklı olun insan onuruna yakışmayan işlerden uzak durun geleceğimizin teminatı sevgili gençler sizler 4 yıl içerisinde okulumuzun iyi kötü eksik fazla tüm yönlerini yaşadınız birlikte yeni bir geleceği inşa ettik bir hayali gerçekleştirdik sizlerle birlikte lokman hekim ailesi olduk. Sizlerde diğer mezunlarımız gibi özel ve değerli olacaksınız sevginiz ve saygınız adına verdiğiniz katkılardan size kurum adına teşekkür ediyorum. Lise yılları farklı bir anı olarak gergide kalırken asıl zorlu hayat sınavında sizlere başarılar diliyorum yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.

“4 Yıl  Geçmiş”      

Okul müdürü Osman Kabalak ise konuşmasında şunlara yer verdi; “Sayın yönetim kurulu üyelerim değerli mesai arkadaşlarım sevgili veliler ve günün önlem ve anlamına  bahis olan sevgili gençler hepiniz mezuniyet törenine hoş geldiniz evet. Şöyle bir baktığımızda 4 yıl önce resimleri de biraz önce gördüğünüz ufak çocuklar hala bizim için çocuklar. Çocukları bize emanet etiniz bakıyorum ki hepsi genç delikanlı genç kız olmuşlar demek ki aradan çok uzun süre geçti ama bizim için çok uzun bir süre değil daha kayıtlarını yaparken dün gibi hatırlıyorum ama 4 yıl geçmiş evet onlar olgunlaşmak gençleşmek bizler belli bir yaşa geldik biraz önce bir espri yaptım yaşlandık dedim buradaki mezun öğrencimizin biri yok hocam siz hep aynısınız dedi. İnşallah öyledir. Öyle olmak istiyoruz. Evet sevgili gençler sizleri vatanına milletine bağlı Atatürk ilke ve ilki laplarını benimseyen bir Türk genci olarak yetişmeliyiz. Evet veliler yeri geldi dertleştik yeri geldi tartıştık ama tek bir şey için çocuklarımız için. Hiçbir tevazu davranmıyorum bu tür konuşmalarda sağlık meslek lisesi deniliyorsa lokman hekim akla gelir. Bunu üstüne basarak söylüyorum peki hocam buna nerden güveniyorsun bir yönetim iki ekibim evet ekibim derken sadece öğreten kadrosu değil okulda bulunan tüm çalışanlarım. Okulda bulunan kapıdan içeriye başlayıp yukarıda en üst katta kim görevliyse ona kadar hepsinin emeği büyük. Evet emeği büyük ama sizlerin emeği daha başka. Böyle güzel bir günde böyle güzel bir mübarek günde özelikle hep beraber kusurlar olabilir .”

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa