Cemiyetten Karabacak’a ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerin ardından Konya

16.05.2018 12:49, 9 ay önce eklendi.
Cemiyetten Karabacak’a ziyaret

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Birlik Başkanı Muharrem Karabacak, “Üyelerimizin teveccühü ile geldiğimiz görevde bizleri zor bir sürecin beklediğinin farkındayız. Ancak bizler 84 odamız ile birlikte tek vücut halinde birliğimize bağlı tüm oda başkanlarımızın ve o arkadaşlarımızın temsil ettiği üyelerinin sorunlarının çözümü için birlikte çalışacağız.

Esnafımızın sorunlarının tespitinde siz basın mensuplarına önemli bir görev düşüyor. Çünkü sizler kamuoyunun yakından takip eden bir göreve sahipsiniz. Sizlerin tespit ettiği sorunlar bizlere de yol gösterecektir. Bu nedenle Konya basını ile şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bizleri yalnız bırakmayan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir ise esnafların sorunları ve çözüm önerileri konusunda üzerlerine düşen her görevi yapmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederken, yeni göreve başlayan Karabacak ve ekibine başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler: Sefa Özdemirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa