Çocuklarda bağımlılığa dikkat çekildi

Selçuk Üniversitesi Öğrencilerinden Farkındalık Projesi kapsamında çocuklarda bağımlılığa dikkat çekilirken, eğitim verildi.

16.05.2018 10:07, 9 ay önce eklendi.
Çocuklarda bağımlılığa dikkat çekildi

Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi hemşirelik bölüm sorumlusu Dr. Arzu Koçak Uyaroğlu ve Spor Bilimleri Fakültesinden proje sorumlusu Doç. Dr. Ezgi Ertüzün, 12-14 yaş grubu çocuklar ile ‘Bağımsız bir yaşam için adım adım’ isimli bir farkındalık projesi gerçekleşti. Projeye çocukların ilgisi yoğundu.

Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü son sınıf öğrencileri, Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon bölümü birinci sınıf öğrencileri ile Bosna Hersek mahallesinde bir ilköğretim okulundaki 12-14 yaş grubu çocuklar ile "Bağımsız bir yaşam için adım adım" isimli bir farkındalık projesi gerçekleştirdiler. Bu proje kapsamında projenin birinci günü çocuklarının konuya ilgilerini çekmek ve konu ile ilgili kısa bilgilendirmelerin olduğu bir parkurda çocukların oynayarak öğrenmeleri desteklenmiştir. İkinci gün ise çocuklara bağımlılık eğitimi verilerek proje tamamlandı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa