İnşaat Mühendisleri İstanbul Fuarına Çıkartma

41.İstanbul Yapı Fuarı’na İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi 90 üyesiyle katıldı.

15.05.2018 11:25, 9 ay önce eklendi.
İnşaat Mühendisleri İstanbul Fuarına Çıkartma

Türk yapı sektörünün en büyük fuarı niteliğinde olan Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı, 8-12 Mayıs 2018tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ da gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı çok sayıda firmanın ve ziyaretçinin katıldığı 2018 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’na İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi’ de 90 üyesiyle katıldı.

1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başaran İstanbul Yapı Fuarı bu yılda binlerce ziyaretçiye kapılarını açtı.

Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşıyan fuarda ziyaretçiler inşaat sektöründe geleceğin teknolojilerini ve malzemelerini daha yakından tanıma imkânı buldu.

2018 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı, ziyaretçilere, rekabet eden yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni malzemelerini, teknolojilerini ve hizmetlerini karşılaştırma imkânı sağlarken, yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda en son yenilikler de tanıtıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Sekreteri Mustafa Alptekin, Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’nın her yıl düzenlendiğini ve sektörel anlamda çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.90 Kişilik Üye gruplarının haricinde Genç-İMO üyelerininde yine 90 kişilik bir grupla İstanbul Yapı fuarına katılmalarını sağladıklarını ifade eden Mustafa Alptekin Genç-İMO üyesi olan meslektaş adaylarımızın böylesine önemli fuarlara katılarak mesleki bilgilerinin artmasını hedefliyoruz dedi.İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi olarak her yıl bu fuara üyeleri ile birlikte katıldıklarına dikkat çeken Alptekin, ‘’Sektörümüzde ki son gelişmeleri görme imkânı bulduğumuz 2018 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı ile Konya inşaat sektörü bilgi ve birikimini güçlendirmektedir, iki günlük İstanbul programımızda ilk gün Fuarı ziyaret ettik.İkinci gün iseMimar Sinan Eserlerine gerçekleştirdiğimiz tarihi gezinin ardından boğaz turu ile gezimizi sonlandırdık’’ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelimeler: İMOKonyaFuar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa