Ekol koleji Ankara’daki üniversiteleri gezdi

özel ekol koleji 12 sınıf öğrencileri Ankara’da üniversiteleri hakkında bilgi aldı.

29.04.2018 10:57, 1 yıl önce eklendi.
Ekol koleji Ankara’daki üniversiteleri  gezdi

Üniversite sınavları öncesinde sınav heyecanını atmak ve okullar hakkında bilgi almak için Ankara üniversitelerini gezerek bölümler hakkında bilgi aldı.

Öğrenciler Ankara Üniversitesi, TOBB Üniversitelerini ziyaret eden 12. Sınıf öğrencileri geziden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

Ekol Koleji Müdürü Dr. Mehmet Birekul öğrencilerin üniversite seçimlerini yaparken büyük katkı sağlayacak bu gezinin önemine dikkat çekerek; “Okul olarak hedefimiz öğrencilerimizin üniversite tercihlerini yaparken hangi bölümü seçeceklerini bilerek tercih yapmaları büyük önem taşıyor. Bu nedenle de bu geziyi düzenledik. Öğrencilerimizin ufkunu genişletmek eğitimci olarak bizim görevimiz. İnşallah bunun büyük katkısı olur ve öğrencilerimiz başarılı olacağı bölümleri seçerek girme başarısı gösterir. Bu gezide bize yardımcı olan Ankara Üniversitesi ve TOBB Üniversitesi yönetimine ve öğretim görevlileri başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu