Cihangir Ergün Ak Parti Milletvekili Aday Adayıaçıkladı

Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcı Cihangir Ergün, 24 Haziran’da

27.04.2018 16:47, 2 yıl önce eklendi.
Cihangir Ergün Ak Parti  Milletvekili Aday Adayıaçıkladı

gerçekleştirilecek milletvekili seçimlerinde Konya’dan Ak Parti Milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.

 

Dün Numune Hastanesi Başhekimlik binası önünde aday adaylığını açıklayan Cihangir Ergün, Konya’ya daha iyi şartlar altında hizmet vermek umudu ile bu göreve talip olduğunu ifade etti. Çok sayıda meslektaşının da destek verdiği bir programla aday adaylığını açıklayan Ergün Basın Mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ergün, “26 Nisan 2018 tarihi itibari ile  Başhekim yardımcılığı ve hekimlik görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Yaklaşık 28 yıldır meslek hayatım boyunca farklı bölgelerde görevimi icra ettim. Görevimin 3 yılını Artvin ve Sivas’ta, kalan 25 yılını ise Konya’da gerçekleştirim. Dün itibari ile severek yaptığım hekimlik mesleğimden 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinde aday adayı olmam gerekçesi ile istifa etmiş bulunuyorum.

Bu göreve özellikle ülkemizin içinde bulunduğu durumda her bireyin elini taşını altına koyması gerektiğini bildiğim için talip oldum. Bu kararı vermemde bana büyük destekleri olan başta Numune Hastanesi Başhekimi sayınSüleyman Dönmez ve tüm mesai arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Rabbim nasip eder de bu göreve getirilirsem üzerime düşeni yapacağım. Bir kez daha bana destek olan herkese teşekkür ediyorum, aday adaylığımın hayırlı olmasına temenni ediyorum” dedi.

 

Anahtar Kelimeler: DrAdayAk Partkonyanumunehstane

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat