Acar'dan Eşgin'e ziyaret

Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Öz ve Vakıflar

19.04.2018 19:59, 10 ay önce eklendi.
Acar'dan Eşgin'e ziyaret

Bölg Müdürü İbrahim Genç Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına getirilen Hüseyin Eşgin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eşgin'in Zabıta Daire Başkanlığına getirilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Acar, "Şehirler için zabıta en önemli hizmetlerden biridir. Beldelerin düzenini, belde halkının huzurunu ve sağlığını sağlayıp koruma gibi önemli görev icra etmektedirler. Hizmetten hem kontrol edilenin, hem de hizmet yararlanan vatandaşın memnun olmasını sağlamak gerekiyor. Son derece hassas bir görevdir. Derbentli hemşehrimiz olan Hüseyin Eşgin'in de bu zor görevde başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Kendisinin de 2000'li yılların başında Büyükehir Belediyesi'nde Zabıta Müdürlüğü yaptığını hatırlatan Acar, Eşgin'e yeni görevinde başarılar diledi.

Acar daha sonra Büyükşehir Belediyesi Kontrol Daire Başkanı Salih Sedat Ersöz'ü ziyaret etti. Geçmiş yıllarda aynı Belediye'de uzun yıllar mesai yaptıklarını belirten Acar "Konya'ya yaraşır hizmetlerde bulunmak için gecemizi gündüzümüze katarak gayret sarf ettiğimiz dostlarımızı unutmak mümkün değildir" şeklinde konuştu.

 

Anahtar Kelimeler: Hüseyin EginKonyaderbent

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa