Büyük koşuya hazırlar

Atletizm Federasyonu’nun Ankara’da düzenleyeceği 77. Büyük Atatürk Koşusu’na Konya İl Özel İdaresi 6 sporcu ile katılacak. Takımın hedefi derece yapmak

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Büyük koşuya hazırlar
Türkiye Atletizm Federasyonu ’nun 2012 Yılı Faaliyet Programı ’nın son yarışması olan 77. Büyük Atatürk Koşusu, 27 Aralık 2012 Perşembe günü Ankara ’da yapılacak. Yarışmaya 6 atlet ile katılacak olan Konya İl Özel İdaresi Atletizm Takımı, Ata için koşacak.
Yıl içinde katıldıkları yarışmalarda çeşitli dereceler elde eden Konya İl Özel İdaresi Atletizm Takımı, senenin son yarışması olan 77. Büyük Atatürk Koşusu ’na iyi hazırlandı. Yıl boyunca yaptıkları antrenmanları son 1 aydır artırdıklarını ve yarışmadan altın madalya ile dönmeyi hedeflediklerini dile getiren İl Özel İdaresi Spor Kulübü Atletizm Antrenörü Mustafa Ertavukçu, “6 sporcum ile elimizden gelenin en iyisini yaparak, kulübümüzü gururlandırmak istiyoruz. Bunun için çok çalıştık. Bize desteğini esirgemeyen Kulüp Başkanımız Hüyesin Eşgin ’e teşekkür ederiz” dedi.
Atatürk ’ün Ankara ’ya gelişinin 93. yıldönümü nedeniyle düzenlenen ve Dikmen Keklikpınarı ’ndan başlayarak TCDD Gar ’ı önünde sona erecek yarışmaya Konya İl Özel İdaresi ’nden Antrenör Mustafa Ertavukçu eşliğinde Mehmet Ali Tosun, Kadir Topal, Nihat Özkaymak, Murat Ateş, Harun Tayyar, İsa Yardımcı katılacak. Başarılı atletler büyükler kategorisinde yarışacak.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu