Konya Platformu’ndan Ekol Koleji Ziyareti

Konya Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Çelik ve Konya platformu yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde

16.02.2018 12:02, 11 ay önce eklendi.
Konya Platformu’ndan Ekol Koleji Ziyareti

Ekol Koleji’ni ziyaret ettiler. İşbirliği toplantısı gerçekleştiren iki kurum da Konya’yı Türkiye’de örnek toplumsal hareketlerin doğduğu bir il haline getirmeyi amaçlıyorlar.

Konya Platformu, Mevlana'nın hoşgörü ve sevgi anlayışı çerçevesinde toplumsal birlik ve beraberlik ile insanları bir arada toplamayı hedefleyen bir kuruluş olarak Ekol Koleji’ne yaptığı ziyaretle ortak paydada buluştuklarını belirtti. Okul ziyareti sırasında Konya Platformu Yönetim Kurulu’na Okul Müdürü Dr. Mehmet BİREKUL eşlik etti. Dr. Mehmet BİREKUL, okuldaki eğitimler ve sosyal faaliyetler hakkında bilgi verdi. Toplantı sonrasında Konya Platformu ve Ekol Koleji arasında protokol imzalandı.

Konya Platformu Yönetim Kurlu Başkanı Mehmet Ali Çelik “Bu günden itibaren Konya Platformu olarak Ekol Koleji’nin fahri üyesiyiz. Eğitime verdiğiniz katkıdan ve hassasiyetten dolayı sizleri tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarız.” diyerek olumlu görüşlerini iletti. Buna karşılık Okul Müdürü Dr. Mehmet BİREKUL “Konya’yı ileri taşıyabilecek her konuda eğitim alanında gereken desteği vereceğimizden hiç şüphe yoktur. Böyle bir protokolle bir araya gelmek bizi oldukça mutlu etti. Konya Platformu’na ziyaretinden dolayı saygı ve sevgilerimi sunarım.” diyerek teşekkürlerini iletti.

Misafirlerini oldukça güzel bir şekilde ağırlayan Ekol Koleji, protokol anlaşmalarının devam edeceğinin sinyalini de vermiş oldu.

Anahtar Kelimeler: Mehmet BirekulKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa