Yunak’ta karne heyecanı

Okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle Yunak’ta düzenlenen karne dağıtım töreninde duygusal anlar yaşandı.

22.01.2018 11:57, 12 ay önce eklendi.
Yunak’ta karne heyecanı

Öğrencilerin heyecanına karne dağıtım törenine katılan Yunak Kaymakam Fatih Cıdıroğlu ve Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ortak oldu.

Yunak Atatürk İlköğretim okulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Yunak Kaymakam Fatih Cıdıroğlu ve Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, protokol üyeleri ve öğrenci velileri katıldı.

Karne dağıtım töreninde konuşan Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu,Yoğun bir ders programı geçirdiniz. Şimdi yarıyıl tatiline girdiniz. Tatilde bol bol dinlenin, kitap okuyun, TV’de belgesel izleyin. Bilgisayar oyunlarında ve telefonlardan uzak durun. Kendinizce bir tatil programı düzenleyin. Sizlere iyi tatiller diliyorum” dedi.

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan’da, “Yıllar önce şu an sizin durduğunuz ve karnelerinizi aldığınız sıralarda bizler vardık. Şimdi Belediye Başkanı olarak aranızdayım. Başarılarınızı gördükçe ve duydukça mutlu oluyorum. Belediyemizin imkanlarıyla okullarımıza, eğitimimize, öğrencilerimize katkımız, desteğimiz olmaktadır. Ülkemize ve memleketimize hizmet etmek için çok çalışıp başarılı olmalısınız.  Gençler sizlere ihtiyacımız var. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Onun içinde çok çalışmalısınız. Sizlere İyi tatiller dilerken, Allah’a emanet olun” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: KarneyunakKaymaakamlık

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa