ATAMER 3. OLDU

Adana Yarı Maratonu’nda 3. olan TSYD’li veteran atlet Seyfi ATAMER Konya’ya kupa ve madalya ile döndü.

09.01.2018 11:50, 10 ay önce eklendi.
ATAMER 3. OLDU

Pazar günü koşulan, 21 kilometrelik uluslararası Adana Yarı Maratonu’na tüm branşlarda yerli ve yabancı bin 300 kişi katıldı.

Adana Yarı Maratonu’nda TSYD Konya Şubesi adına yarışan veteran atlet Seyfi ATAMER, kendi yaş grubunda 3. Olarak kürsüye çıkma başarısı gösterdi.  Atamer, yarış sonunda para, kupa ve madalya ile ödüllendirildi.

2018’in ilk yarışından da madalya ile dönen Atamer, yıl içerisinde gerçekleştirilecek diğer yarışlarda TSYD’yi en iyi şekilde temsil ederek daha üst dereceler için yarışacağını belirtti. 

Atamer, Adana Yarı Maratonu’na katılması için kendisini teşvik eden ve destek veren Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer ERSÖZ ve T.S.Y.D Konya Şube Başkanı Recep  ÇINAR  ile  yarışma sponsoru olan Türsan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsa AKPINAR’ a teşekkür etti.

TSYD Konya Şube Başkanı Recep ÇINAR, Seyfi ATAMER’in katıldığı tüm yarışlarda dereceye girerek  ödülle döndüğünü belirtti ve kendisini kutladı. Çınar, TSYD olarak spora yatırım yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. 

Anahtar Kelimeler: MaratonKonyaKoşuyolTSYD

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa