Mevlana’yı Anma Törenleri için “Basın İrtibat Bürosu oluşturuldu

Hz. Mevlana’nın 744’üncü Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Programları (Şeb-i Arus) kapsamında,

07.12.2017 21:37, 3 yıl önce eklendi.
Mevlana’yı Anma Törenleri için “Basın İrtibat Bürosu oluşturuldu

programları izleyecek basın mensuplarına yardımcı olunması bakımından, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde “Basın İrtibat Bürosu” oluşturuldu.

 

Hz. Mevlana’nın 744’üncü Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Programları( Şeb-i Arus) 7-17 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yurt içinden ve yurtdışından programları takip etmek üzere Konya’ya gelecek yerli ve yabancı basın mensuplarına yardımcı olunması bakımından,İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğü işbirliğiyle, “Basın İrtibat Bürosu” oluşturuldu.Büro, etkinlikler süresinceİl Kültür ve Turizm Müdürlüğübünyesindeki Tourist Information binasında hizmet verecek.

 

Türkiye’nin uluslararası seviyede gerçekleştireceği en önemli kültür ve sanat organizasyonlarından biri olan ve her yıl katılımcı niteliği ve sayısında artış gözlenen Şeb-i Arus törenlerinin kamuoyuyla paylaşılması noktasında, hizmet verecek olan basın irtibat bürosunun yanı sıra, Mevlana Kültür Merkezinde de “Basın Masası” oluşturuldu. Basın mensuplarının akreditasyon işlemleri ise Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğünce yürütülecek.

 

İrtibat Numaraları

Te: (0 332) 353 40 20-21-22 (Dahili-114)

Faks: (0 332) 353 40 23- 350 64 61

E-Posta:iktm42@kultur.gov.tr

Web: www.konyakultur.gov.tr

Anahtar Kelimeler: BasınHZMevlanakonyasematören

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat