Yalanlarına Konya’yı Alet Etme

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun CHP liderine seslendi;

07.12.2017 22:35, 2 yıl önce eklendi.
Yalanlarına Konya’yı Alet Etme

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Konya Ereğli’de bir bebeğin donarak öldüğü iddiasına a Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Ahmet Sorgun yaptığı açıklama ile tepki gösterdi.

Sorgun açıklamasında şu görüşlere yer verdi.  “Ana Muhalefet Lideri Kemal Kılıçdaroğlu son günlerde yalan ve iftiralarının dozunu artırmıştır. 

Kılıçdaroğlu’na gerek Cumhurbaşkanımız, gerek  hükümet sözcümüz,  gerekse parti sözcümüz  en güzel cevapları vermişlerdir. Aynı zamanda  iftiraya uğrayanlar da  adli mercilere başvurmuşlardır.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  iftiralarına devam etmiş, bu iftiralarından birisine de Konya’yı alet etmeye çalışmıştır.

Konya Milletvekili olmamız hasebiyle açıklama yapma zorunluluğumuz ortaya çıkmıştır.

AYAZ BEBEK OLAYI YALAN VE İFTİRADIR

Konya Ereğli’de 40 günlük bebeğin donarak öldüğünü iddia etmiştir. Bu külliyen yalan ve Konya üzerinden devletimize atılmış bir iftiradır.

24 Aralık 2013’de   40 günlük adı konulmamış bebeğin ölüm olayı vuku bulmuştur. Bu ölüm  normal bir ölümdür. Bebeğin yapılan otopsisinde herhangi bir donma olayına rastlanmamıştır. Konya Adli Tıp  Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği ölüm belgesinde bu açık bir şekilde görülmektedir.

Ayrıca Aile Sosyal Politikalar Ereğli İlçe Müdürlüğü’nün düzenlediği  raporda, ailenin  herhangi bir yardım talebinde bulunmadığı, ayrıca ölüm olayının gerçekleştiği gün evde yeterince yakacak odun ve kömürün bulunduğu tespit edilmiştir.

Olay bu kadar açık, net  ortadayken   ve olayın üzerinden tam 4 yıl geçmişken Ana muhalefet liderinin bunu gündeme getirmesinin akılla mantıkla izah edilebilir bir tarafı yoktur.

Dünyada barış ve hoşgörünün sembolü Hazreti Mevlana’yı  anmaya hazırlandığımız şu günlerde barış, hoşgörü ve huzurun şehri Konya’nın ismi üzerinden atılan  iftira bizleri fazlasıyla rahatsız etmiştir. Bizler gibi Konyalı hemşerilerimizde bundan fazlasıyla rahatsızdır.

KONYA SOSYAL YARDIMLAŞMADA ÖRNEK ŞEHİR

Sosyal yardımlaşma noktasında Türkiye’ye örnek olan Konya’da açılıktan ve soğuktan  kimse ölmez Allah’ın izniyle.

Belediyelerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve en önemlisi de Konyalı hemşerilerimiz yardıma muhtaçları korur kollar ve gözetir. (belediyelerimiz sosyal yardım noktasında Türkiye, ve ulusrarası alanda bir çok ödül almışlardır)

Onun için Konya’dan hiçbir zaman istediğini alamayan Kılıçdaroğlu’na  bu olaydan da ekmek çıkmaz.

 

Kemal  Kılıçdaroğlu’na  diyoruz ki yalan ve  iftiralarına Konya’yı alet etme.

Olmayacağını bilsek de yine Mevlana’nın sözüyle çağrı da bulunuyoruz” Ya olduğunun gibi görün yada göründüğün gibi ol”

 

A HABER VE ATV, KILIÇDAROĞLUNUN YALANLARINI YÜZÜNE VURDU

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımızın  yakınlarını hedef alan, belge diye salladığı kağıt parçalarının sahte olduğu gün yüzüne  çıktı. Ancak bu  sahtekarlığını yüzüne vuran televizyon kanallarına saldırmaya başladı. A. Haber ve ATV’yi üstü kapalı bir şekilde ölümle tehdit ediyor.

Daha düne kadar Türkiye’de basın özgürlüğü yok diye bağıran, hatta bununla da yetinmeyip Türkiye’yi Avrupa’ya şikayet eden Kemal Kılıçdaroğlu’nun kimlere özgürlük istediği de ortaya çıkmış oldu. 15 Temmuz hain işgal girişimindeki duruşuyla ne kadar milli olduğunu kanıtlamış A Haber ve ATV’ye yapılan bu saldırıyı kınıyorum.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat