Ekol Koleji’nde Hizmet İçi Eğitim

Ekol Koleji’nde öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim semineri verilmeye devam ediyor.

04.12.2017 14:18, 12 ay önce eklendi.
Ekol Koleji’nde Hizmet İçi Eğitim

 Seminerin başlangıcında konuşan okul müdürü Dr. Mehmet Birekul “öğrencilere değer verdiğimiz kadar kurumumuzun yapıtaşı olan öğretmenlere de bir o kadar değer veriyoruz; gelecek nesli yetiştirecek olan öğretmenlerimizin daha bilinçli, yenilikçi ve farklı disiplinlerle işbirliği içinde olmasını destekliyor, kurum olarak üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz” dedi.

PDR Uzmanı ve aynı zamanda Ekol Koleji’nin akademik danışmanı olan Prof. Dr. Levent Eraslan öğretmenlerle birebir konuşma, sıkıntılarını dinleme, sistematik sorunları da çözmeye odaklanan bir seminer verdi. Hizmet-içi seminerin ikincisini de 25 Kasım tarihinde gerçekleştiren Levent Eraslan öğrenci- öğretmen ve sınıf ilişkilerini de ele alarak öğretmenlerle tecrübelerini paylaştı.

Hizmet içi etkinlikler çerçevesinde Prof. Dr. Levent Eraslan’ın verdiği “SINAV YOLUNDA YAPILACAKLAR” adlı seminere  velilerini de davet etti. Özellikle sınava hazırlanan öğrencilerin aileleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Sınav sürecinde öğrenciler kadar ailelerinin de yıprandığını, eğitimin ailelerle ortaklaşa yürütülen bir süreç olduğunu vurgulayan okul yönetimi bu seminere devam edeceklerini de söylediler.

Anahtar Kelimeler: EkolEğitimkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa