Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya’da Konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep tayip Erdoğan Konya’da Halka Hitap Ediyor.

28.10.2017 15:10, 3 yıl önce eklendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan   Konya’da Konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2019 seçimleri için Konya'ya hedef koydu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2019 seçimlerine ilişkin, "Şimdi önümüzde yeni bir hedef var. Konya'dan 2019'daki seçimlerde tüm Türkiye'ye örnek olacak bir sonuç bekliyorum" dedi. Erdoğan 2019 seçimleri için Konya'ya hedef koydu! Eklenme :28 Ekim 2017 14:45 / Güncellenme : 28 Ekim 2017 14:53 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlana Meydanı'nda Konyalılara seslendi.

Erdoğan, "Yeniden Konya'da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Siz bizi bu yolda hiç yalnız bırakmadınız, hep beraber yürüdük, bundan sonra da yürümeye var mısınız. Şimdi önümüzde yeni bir hedef var. Konya'dan 2019'da yapılacak seçimlerde tüm Türkiye'ye örnek olarak, şehrimizin manevi ruhuna uygun bir netice bekliyorum. Türkiye'nin kuşatılmaya çalışıldığı bir dönemde oyunları ancak bu şekilde bozabiliriz. Gençler bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız." dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat