Konya Ak Parti İl Başkanı Kim Olacak?

Konya AK Parti İl Başkanı Musa Arat ve il yönetiminin istifa etmesinin ardından, Konya kamuoyunda

20.10.2017 17:39, 12 ay önce eklendi.
Konya Ak Parti İl Başkanı Kim Olacak?

Ak Parti il başkanının kim olacağı gündemde olup şimdiden bir çok isim ön plana çıktı.

AK Parti il başkanıolabilecek isimler arasında; Hasan Angı, Mustafa Yazlık, Mustafa Kabakçı, Mustafa Çevik, Bestami İnan, Hüseyin Üzülmez, Şaban Topal, Ali Sürücü, Ercan Uslu, Mustafa Ak, Ali Sarı ve İlker Özkan’ın da adı geçmektedir.

Bu adaylardan bir çoğu AK Parti içerisinde aktif görev almış Konya’lı tarafından bilinen isimlerdir. Ancak adı geçen adayların içerisinde iş dünyası, Spor ve Eğitim-Öğretim camiasında başarılı hizmetleri olan İlker Özkan’ın da Ak Parti il başkanı olabilecekler arasında adı geçmektedir.

İlker Özkan da kimdir diye sorulursa; Şehrimizin iş, eğitim, siyaset ve spor dünyasının engin tecrübeleriyle ülkemize ve Konya’mıza hizmetleri devam eden İlker Özkan, halen Halter Federasyonu As Başkanlığı görevini yürüten, sporsever kimliği, Ekol Koleji yönetim kurulu başkanı göreviyle eğitimci kimliği,  Konyaspor camiasının ve Konya'nın yakından tanıdığı, İnşaat Yüksek Mühendisi, Müteahhit ve birçok üniversiteden mezun olmuş, Konyalıların üzerinde hemen hemen her konuda ittifak edebileceği sevecen ve babacan bir kişiliğe sahip olan mütevazi bir insan olarak biliniyor.

Ak Parti Konya İl Başkanı Adaylarına Başarılar diliyoruz. Umarız Konya’mız için en uygun ve en hayırlısı seçilmesini diliyoruz.

Anahtar Kelimeler: İlker ÖzkanKonyaAk PartiAday

Yorum yapYorumlar

 • Yorumcu adı A ASRSLAN
  1508510963,

  TÜM ADAYLARA BAŞARILAR

  Bu yorumu 0 kişi beğendi.
 • Diğer haberler

  Yazarlar


  Anket

  Yükleniyor...

  Söz Sizde!

  NAMAZ VAKİTLERİ

  Sosyal Platformlarda

  Rss Bağlantıları

  Sistem

  Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa